Wiadomości

Transmisje Mszy Świętych w telewizji kablowej Climax

Firma Climax uruchomiła dla swoich klientów korzystających z telewizji za pośrednictwem światłowodu dodatkowe kanały telewizyjne, na których dostępne są transmisje nabożeństw  z kościołów w Powiecie Brzeskim. 

Transmisję z Bazyliki Mniejszej w Szczepanowie można oglądać w telewizji Climax wg harmonogramu nabożeństw na kanale 854.

W wielu kościołach zamontowane są kamery, która pozwalają oglądać przez internet transmisje Mszy Świętych. Od kilku dni na kanałach od 850 do 859 można oglądać transmisję z kościołów w Brzesku, Szczurowej, Buczu, Dębnie, Okocimiu, Borzęcinie Dolnym i Górnym, Buczu, Okulicach oraz Szczepanowie.

Lista kanałów – transmisje z kościołów w Powiecie Brzeskim

kanał 850 – Brzesko kam 1
kanał 851 – Brzesko kam 2
kanał 852 – Borzęcin Górny
kanał 853 – Borzęcin Dolny
kanał 854 – Bazylika Szczepanów
kanał 855 – Bucze
kanał 856 – Okulice
kanał 857 – Dębno
kanał 858 – Okocim
kanał 859 – Szczurowa

Pozostałe osoby które nie maja dostępu do telewizji kablowej firmy Climax mogą skorzystać z transmisji internetowej.

– W tym trudnym dla nas wszystkich okresie przypominamy, że do Państwa dyspozycji są nasze kamery umieszczone w świątyniach. Dzięki nim możecie Państwo uczestniczyć w nabożeństwach codziennie. Poniżaj lista parafii w których umieszczone są nasze kamery streamingowe, wraz z linkami do transmisji. Wystarczy kliknąć – zachęca firma Climax z Brzeska, która w naszym powiecie obsługuje transmisje internetowe dla kilku parafii.

TRANSMISJE NABOŻEŃSTW / kamery <==

foto Olczak / bazylikaszczepanow.pl

IB / Climax