Wiadomości

Kamera – transmisje z Bazyliki w Szczepanowie / Wielkanoc 2021

Rozszerzająca się epidemia koronawirusa oraz restrykcje związane z próbą ograniczenia jej ekspansji mają wpływ na kolejne dziedziny naszego życia – także na sprawy religijne.

Dlatego też warto pamiętać, że w obecnej sytuacji – zachęcamy do oglądania transmisji Mszy Świętych, które są w środkach społecznego przekazu np. w niedzielę o godz. 7.00 w TVP 1, o godz. 9.00 w Polskim Radiu – Program Pierwszy, o godz. 9.30 w Telewizji Trwam, o 13.00 w TV Polonia.

Warto pamiętać także o tym że w szczepanowskiej bazylice zamontowana jest kamera internetowa, która pozwala oglądać transmisje Mszy Świętych. Transmisje odbywają się wg harmonogramu Mszy świętych i nabożeństw.

 

Transmisja w Internecie

Transmisja Pasterki z Bazyliki Mniejszej w Szczepanowie <==

 

Transmisja w telewizji internetowej firmy Climax

Firma Climax uruchomiła dla swoich klientów korzystających z telewizji za pośrednictwem światłowodu dodatkowe kanały telewizyjne, na których dostępne są transmisje nabożeństw  z kościołów w Powiecie Brzeskim. 

Transmisję z Bazyliki Mniejszej w Szczepanowie można oglądać w telewizji Climax wg harmonogramu nabożeństw na kanale 854.

W wielu kościołach zamontowane są kamery, która pozwalają oglądać przez internet transmisje Mszy Świętych. Na kanałach od 850 do 859 można oglądać transmisję z kościołów w Brzesku, Szczurowej, Buczu, Dębnie, Okocimiu, Borzęcinie Dolnym i Górnym, Buczu, Okulicach oraz Szczepanowie.

 

===